Parke Halı Profilleri

GEÇİŞ VE BİTİM PROFİLLERİ

Eldeco Alüminyum Geçiş Profilleri 3 ana kategoride üretilmektedir.

1- Gizli Vidalı 2-Vidalı 3- Kendinden Yapışkanlı

Eldeco Gizli vidalı Alüminyum geçiş profilileri iki farklı zemin arasında oluşmuş çizgi ve boşlukları kapatır, dekoratif, şık bir görüntü sağlar. Profil altındaki kanala geçen vida yardımıyla profili zemine sabitlenir ve uzun yıllar kullanılabilir.

Gizli vidalı geçiş profili döşenmeden önce iki yer döşemesi arasındaki boşluğa dübel deliği açılır, dubeller yerleştirilir. Özel gizli vidalar alüminyum geçiş profilinin taban tarafındaki kanala geçirilir. Ardından geçiş profilinin üzerine baskı uygulanır ve özel vidaların hazır dübel deliklerinin içine girmesi sağlanır.

Eldeco Vidalı alüminyum geçiş profili 3 veya 4 mm çapında hazır vida deliği açılmış olarak teslim edilir. Farklı iki döşemenin arasındaki boşluğa vida yuvası açıldıktan sonra zeminlerin arasındaki boşluğun üzerine yerleştirilen profil, vidalarla sabitlenir ve bu şekilde kusursuz geçiş gerçekleşir.

Eldeco geçiş profillerini özel hotmelt kuvvetli yapıştırıcı ile pratik, kendinden yapışkanlı olarak da müşterilerine üretmektedir. Bu tip profiller, tüm zemin geçişleri kolaylıkla uygulanabilmekte ve uzun süre hava şartlarından etkilenmeden yapıştırma özelliğini koruyabilmektedir. Bu tip profiller de de zengin ahşap renk seçenekleri mevcuttur.

Eldeco Alüminyum geçiş profilleri, Parke-Parke, Parke-Halı, Parke –Seramik, Seramik-Seramik geçişleri için ideal bir çözüm sunar. Ayrıca 3 mm-20 mm’e kadar kot farkını giderebilir.

Eldeco Alüminyum eşik profilleri altın, gümüş ve bronz eloksal renklerin yanında güncel parke renklerine uygun 30’a yakın ahşap renkleri ile de üretilmekte ve parke ile bire bir uyum sağlanmaktadır.